استان: شهرستان: منطقه:
خدمات و تشریفات عروسی:

بهترین آرایشگاه داماد در اینستاگرام

بهترین آرایشگاه داماد در اینستاگرام
بهترین آرایشگاه داماد در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به سبب شهرک و فالور سالن پیرایش وگریم مردانه و داماد شاهکار است . آرایشگاه شاهکار در تهرانپارس ، سعادت آباد ، قیطریه و زعفرانیه شعبه دارد


1.آرایشگاه داماد شاهکار :این آرایشگاه جزو بهترین و مجهز ترین آرایشگاه های تهران میباشد که مسلما نمیتوان از آن ایرادی گرفت و افراد سخت پسند را هم به خوبی ازخود راضی نگه داشته. در این آرایشگاه افرادی مشغول هستند که در زمینه گریم و استایل شناسی تخصص دارند و گریم افراد را بر اساس استایل انجام میدهند که همین ویژگی آن را از بقیه متمایز کرده هست  

تلفن : 09123019243
سایت : www.damadbarber.com
اینستاگرام : newface2000

2.آرایشگاه داماد دیپلمات :این آرایشگاه از محبوب ترین و شناخته شده ترین آرایشگاه ها میباشد که در این زمینه امتحان خود را پس داده و به جرات میتوان گفت گریم ها و خدمات آن حیرت آور است. این آرایشگاه خدمات خود را از یک هفته قبل آغاز میکند. پاکسازی، اصلاح و گریم صورت در محیطی خاطره انگیز و شاد روزی رویایی برای آقا داماد ها رقم میزند. همه افراد با تجربه هستند و مطابق با فرم صورت گریم مخصوص انجام میدهند که بسیار جالب هست

3.آرایشگاه داماد فرست کلاس:این آرایشگاه در چند سال اخیر با انجام گریم های جالب و متنوع جای خود را بین آقا داماد ها باز کرده. در این آرایشگاه متناسب با سن و قیافه شخص گریم انجام میشود که در این زمینه زبانزد است اگر میخواهی در مراسم عروسی بدرخشید و از همه متفاوت باشی پیشنهاد ما آرایشگاه داماد فرست کلاس میباشد که مطمئناً از انتخابش پشیمان نخواهی شد.

4.سالن آرایش داماد پرشیا :در این آرایشگاه خدماتی مانند صافی مو، فر کردن مو،، پاکسازی پوست و گریم داماد انجام میشود لازم به ذکر است که گریم داماد توسط گریمور صدا و سیما انجام میشود. این آرایشگاه در چند سال اخیر به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه های پایتخت معرفی شده که واقعا لایق آن است.

5.سالن آرایش داماد پیاراسانتال:یکی از معروف ترین سالن آرایش داماد هست که کیفیت حرف اول را میزند که طبق نظر سنجی های انجام شده توانست بیشترین آرا را کسب کند و همچنان محبوب بماند خدمات این آرایشگاه واقعا بی نظیر و با کیفیت هست و کارشان را صادقانه انجام میدهند. همچنین این آرایشگاه با قیمت‌های مناسب توانسته محبوبیتش را افزایش دهد.

6.آرایشگاه داماد آس :این آرایشگاه در چند سال اخیر با ارائه خدمات باکیفیت و قیمت‌های مناسب توانسته به بهترین و موفق ترین آرایشگاه های تهران تبدیل شود. در این سالن بهترین و با تجربه ترین افراد مشغول به کارهستند که کارشان را به نحو احسن انجام میدهند که این ویژگی آن را مستثنی کرده است. امکان ندارد کسی به این سالن مراجعه کند و ناراضی باشد چون این آرایشگاه با به کارگیری همه امکانات و اخلاق پسندیده مشتری را ازخود راضی نگه میدارد.


7.آرایشگاه کینگ استالیست :در این آرایشگاه میتوانی متفاوت بودن را به معنای واقعی درک کنید. در این آرایشگاه همه افراد تخصص دارند و خدماتی مانند طراحی مو بر اساس هندسه صورت، ترمیم و پاکسازی تخصصی پوست، اسپای تخصصی مو، تست فرم مو، گریم قبل از مراسم گریم متعادل سازی پوست و موبدون قابلیت رویت و...ارائه میشود که واقعا بی نظیر هست و در کمتر آرایشگاهی میتوان همه این موارد را با هم یافت.

8.سالن آرایش داماد برتر :این آزمایشگاه نامی آشنا و شناخته شده در بین آقا داماد هاست که از هر نظر خدمات بی نظیر هست و توانسته همه افراد را از خود راضی نگه دارد حتی سخت پسند ترین افراد از آن رضایت دارند. این آرایشگاه خدمات متنوعی را برای مشتری انجام میدهد که بسیار جذاب هست و توسط گروهی کار بلد و حرفه ای صورت میگیرد همچنین این آرایشگاه در زمینه  مد و طراحی لباس هم تجربه دارد و همه این کارها را برای مشتری انجام میدهد.


آرایشگاه داماد هیپی :این آرایشگاه از معدود سالن های آرایش مردانه هست که گوی سبقت را از بین تمامی آرایشگاه ها ربوده است در این سالن همه افراد مجرب، با تجربه و با روابط عمومی بالا هستند که گریم های تخصصی و حرفه ای انجام میدهند که بسیار عالی و شگفت انگیز است یکی از رازهای محبوبیت این آرایشگاه همین است. به جرات میتوان گفت از آرایشگاه های خوشنام پایتخت محسوب میشود.


10.آرایشگاه داماد سان سالن:در این آرایشگاه خدماتی شامل پاکسازی صورت، گریم حرفه ای و تخصصی صورت، طراحی مدل مو، جوانسازی پوست و... به مشتری ارائه میدهد که بسیار عالی و متنوع هست. این آرایشگاه از افراد با تجربه و مجرب بهره میبرد به همین خاطر توانسته از رقبای خودپیشی بگیرد.


 

تاریخ درج: 1399/03/06
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter Pinterest

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
 

امتیاز دهی به این مقاله

شما هم نظر دهید

امتیاز کاربران به مقاله بهترین آرایشگاه داماد در اینستاگرام از مجموع 0 امتیاز