استان: شهرستان: منطقه:
خدمات و تشریفات عروسی:

قیمت جدید آرایشگاه داماد در شهر تهران

قیمت جدید آرایشگاه داماد در شهر تهران
قیمت جدید آرایشگاه داماد در شهر تهران : جدیدترین نرخ و هزینه آرایشگاه داماد در سال 1399 در شهر تهران در مقایسه با سال گذشته در بهترین آرایشگاه های مردانه دامادی با توجه به افزایش تورم رشد 20 درصدی داشته است . اما خیلی از مجموعه ها مانند سالن های پیرایش و آرایش داماد شاهکار با توجه به مسئله ویروس کرونا و فشار اقتصادی روی عروس دامادی تغییری در قیمت پکیج ها نداده است

تلفن : 44200103 - 88323608 - 22546947
موبایل : 09123019243
سایت رسمی : www.damadbarber.com------------------------------------
 آرایشگاه روزمند یکی از معروفترین آرایشگاه های تخصصی داماد در سطح شهر تهران است. این آرایشگاه در منطقه غرب تهران و سعادت آباد واقع است. محیط داخلی این آرایشگاه دارای دکوراسیون زیبا و تجهیزات مدرن و به روز آرایشگری است.اگر برای جشن عروسی خود به دنبال آرایشگاه تخصصی داماد هستید، نمونه کارهای آرایشگاه روزمند را در سایت بزمینه مشاهده و بررسی نمایید تا در امر انتخاب آرایشگاه داماد مسیر راحتتر و آسوده تری بپیمایید.
------------------------------------
آرایشگاه پیکاسو مدیر این آرایشگاه اقای فرزاد است که مدرک گریم و آرایشگری حرفه ای نیز دارد. آرایشگاه در میدان عدل واقع شده و محیط دنج و تمیزی دارد. برای مراسم و جشن ها حداقل یک هفته قبل باید وقت بگیرید.
------------------------------------
آرایشگاه مسترکات
آرایشگاه مسترکات یکی از معروفترین آرایشگاه های تخصصی داماد در سطح شهر تهران می‌باشد. این آرایشگاه در منطقه شمال تهران و باغ فردوس واقع است. محیط داخلی این آرایشگاه دارای دکوراسیون زیبا و تجهیزات مدرن و به روز آرایشگری است.اگر برای جشن عروسی خود به دنبال آرایشگاه تخصصی داماد هستید، نمونه کارهای آرایشگاه مسترکات را در سایت بزمینه مشاهده و بررسی نمایید تا در امر انتخاب آرایشگاه داماد مسیر راحتتر و آسوده تری بپیمایید.
------------------------------------
آرایشگاه متوداستاپ یکی از معروف‌ترین آرایشگاه های تخصصی داماد در سطح شهر تهران است. این آرایشگاه در منطقه غرب تهران و تهرانسر واقع است. محیط داخلی این آرایشگاه دارای دکوراسیون زیبا و تجهیزات مدرن و به روز آرایشگری است.اگر برای جشن عروسی خود به دنبال آرایشگاه تخصصی داماد هستید، نمونه کارهای آرایشگاه متوداستاپ را در سایت بزمینه مشاهده و بررسی نمایید تا در امر انتخاب آرایشگاه داماد مسیر راحت‌تر و آسوده تری بپیمایید.
------------------------------------
آرایشگاه پایون با کادری مجرب و خلاق با مدیریت آقای سیامک میزائیان آماده ارائه بهترین خدمات زیبایی می باشد. مدیریت این مجموعه دوره های تخصصی خود را در شهر موسکو به مدت 7 سال گذرانده است. پایون با به کارگیری شیوه های نوین آرایشگری توانسته شهرت مناسبی را میان مردم کسب کند. این مجموعه دارای اطاق VIP و گریم می باشد.
------------------------------------     
گر به دنبال آرایشگاهی با کادر مجرب و حرفه ای هستید، یکی از بهترین پیشنهادها آرایشگاه دیپلمات است. این آرایشگاه در مرکز تجاری شهرک غرب واقع شده است. شعار دیپلمات همیشه حق با مشتری است و انتخاب آرایشگر با مشتری می باشد. آقای شهرام هاشملو دارنده مدارک بین المللی Dessang و Wella perofessionel مدیریت سالن آرایش دیپلمات را بر عهده دارند. ایشان فعالیت آرایشگری را از سال 1384 آغاز نمده اند. این آرایشگاه بالغ بر 1700 مشتری فعال داراست و همواره آماده بهترین سرویس ها می باشد.
------------------------------------
 ارایشگاه مردانه ارکید,در منطقه2,ستارخان
با بهترین و به روز ترین مدلهای دنیا  وپاک سازی پوست وگریم، فیت کردن مو و ریش
هر کات و حالت دادن مو به سلیقه مشتری
ارایشگاه اقای خاص با مدیریت رهنما بنا دارد یک هرکات و شستشو یا فیت کردن صورت ،بصورت اشانتیون در خدمت مشتریان باشد تا ثابت کند رضایت مشتری برای ما بیشتر مهم است تا درامد.
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه نیاوران,منطقه 1
ارایشگاه مردانه نیاوران,منطقه 1
بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران
گریم تخصصی داماد
هیرکات وهیراستایل حرفه ای
آموزش وارائه مدرک آرایشگری
نیاوران روزای زوج
نیروهوایی روزای فرد
برای دیدن نمونه کار حتما از سایت و یا اینستاگرم دیدن فرمایید
------------------------------------
آرایشگاه مردانه در ستارخان
بهترین آرایشگاه کودک در تهران
آرایشگاه مردانه در تهران
ارایشگاه اقای خاص با بهترین و به روز ترین مدلهای دنیا  وپاک سازی پوست
وگریم   فیت کردن مو و ریش
هر کات و حالت دادن مو انچه به سلیقه مشتری و انچه مدل مشتریان رازیبا تر میکند را تلفیق و اجرا میکند
ارایشگاه اقای خاص با مدیریت رهنما
بنادارد یک هرکات و شستشو ویا فیت کردن صورت یک کار اشانتیون در خدمت مشتریان باشد تا ثابت کند رضایت مشتری برای ما بیشتر مهم است تا درامد.
------------------------------------
 آرایشگاه داماد در بلوار فردوس
ارایشگاه مردانه mr.hair، واقع در آیت الله کاشانی می باشد و یکی از مدرن ترین و زیبا ترین آرایشگاه های غرب تهران به شمار
می رود. این آرایشگاه معروف مردانه در تهران با بهره گیری از ابزار آلات و تجهیزات آرایشی مدرن، یکی از بهترین سالن های زیبایی
مردانه و آرایش مو در تهران به شمار می رود. مدیر و آرایشگر اصلی این مجموعه از زبده ترین افراد در این حرفه می باشد که با
کوله باری از تجربه در داخل و خارج از ایران، پا به این حرفه گذاشته است. انواع خدمات آرایشی حرفه ای آقایان از جمله پاکسازی
پوست، کراتینه مو، پکیج تخصصی گریم و آرایش داماد، ماساژ مو در این سالن زیبایی مردانه انجام می شود. انواع مدل مو طبق
آخرین ژورنال های جهانی، در این آرایشگاه داماد ارائه شده و خدمات مشاوره ای نیز برای انتخاب مدل موی مناسب با چهره شما
در این سالن آرایش مردانه، انجام می شود.
------------------------------------
آرایشگاه مردانه در غرب تهران
پیرایش محمد ارائه بهترین خدمات دامادی و کوتاهی مو
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه ژیاکو,آرایشگاه مردانه در میدان دریاچه
آرایشگاه مردانه
اصلاح موی سر و سایر خدمات پیرایشی مردانه
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه آریا,آرایشگاه مردانه در میدان دریاچه
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه ستاره غرب,آرایشگاه مردانه در میدان ساحل
آرایشگاه مردانه ستاره غرب
اصلاح و کوتاهی با جدیدترین متدهای روز دنیا
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه کلاسیک,آرایشگاه مردانه در میدان ساحل
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه برلیان,آرایشگاه مردانه محدوده میدان دریاچه چیتگر
آرایشگاه مردانه برلیان
اصلاح سرو صورت با جدیدتری متدها
پاکسازی و لایه برداری صورت با دستگاه و...
------------------------------------
 آرایشگاه مردانه چیتگر,آرایشگاه مردانه در میدان دریاچه
------------------------------------


 
تلفن : 44200103 - 88323608 - 22546947
موبایل : 09123019243
سایت رسمی : www.damadbarber.com
    


در گذشته داماد ها در روز عروسی اصلا هزینه آرایشگاه رفتن خود را جزو هزینه های مراسم عروسی به شمار نمی‌آوردند. آنها مثل همیشه که برای اصلاح مو و صورت خود به آرایشگاه می رفتند، شب عروسی نیز به همین روال ادامه می دادند. نهایتا مجبور می‌شدند مبلغ ناچیزی به عنوان شیرینی ازدواجشان به آرایشگر بپردازند. اما با گذشت زمان و پدید آمدن انواع مدل‌های پیرایش مردان، آرایشگاه های مردانه هم برای مراسم ازدواج پکیج های متنوعی با هزینه های نسبتا بالا ارائه داده‌اند.این پکیج ها شامل انواع ماسک های شاداب سازی و پاک سازی قبل از روز عروسی، مدل مو، اصلاح صورت واستفاده از انواع کرم پودر ها برای جلوگیری از عرق کردن در طول مراسم است. هزینه این پکیج ها به مهارت آرایشگر، معروف بودن آن و تعداد خدماتی که ارائه می‌دهد بین 200 تا 500 هزار تومان می‌باشد.


گریم و آرایش داماد
چیزی که در چندین سال اخیر به طور ناباورانه و دور از انتظار بر روی نوجوانان و گاهی مردان ایرانی به شدت اثر منفی گذاشته گریم و آرایش داماد است؛ مسئله ی مرتب کردن ابروهاست که به اشتباه با اصلاح آن تداخل یافته است. گرچه دیر زمانی نیست که پا به دنیای جدید جوانان ما گذاشته، اما هنوز و قطعاً تا ابد جایی برای ماندگاری در میان مردم ما نخواهد داشت.

گریم و آرایش داماد
تا 10 سال پیش این اتفاق خیلی کم و به ندرت می افتاد. کسانی که برای زیر ابرو برداشتن به آرایشگاه می آمدند، خیلی معدود بودند اما در پنج شش سال اخیر، تعداد پسران جوانی که برای زیر ابرو برداشتن به آرایشگاه می آیند خیلی بیشتر شده است.

نقش ابروها
از آنجا که نقش ابروها در زیبایی صورت غیرقابل انکار است و ابروها مکمل زیبایی چشم ها هستند؛ ما در این مطلب در تلاشیم که راهکاری مناسب و صحیح، (البته عده ای از پسران و مردان جوان که ابروهایی نامتناسب و درهم دارند، و از آن به عنوان عاملی در اخمو بودن یا خسته بودن چهره ی خود یاد می کنند) ارائه دهیم. برای بعضی از آقایان، ابروها فقط چیزهایی در بالای چشم های شان هستند که دست نخورده باقی می مانند، و شاید بر این باورند که دست زدن به ابروها ابهت مردانه را از بین می برد. و این دسته از آقایان دلایل جذابیت و زیبایی مردان را داشتن هیبت و جذبه مردانه میدانند، نه داشتن یک صورت زنانه.

طبق یک نظرسنجی در یکی از شبکه های اجتماعی این سوال از دختران جوان پرسیده شده که:

نظرشان درباره پسرانی که زیر ابرو بر می دارند چیست؟

هیچ خانمی واکنش مثبتی نسبت به این موضع نشان نداده و بیشتر جواب ها شامل: بدم می آید و خوشم نمی آید بود،. یکی از خانم ها نیز عقیده داشت، پسران با این کار ابهت مردانه شان را از دست می دهند. خداوند همه را زیبا خلق کرده و آدم ها در آن صورت اولیه و طبیعی خود زیبا هستند. ولی، بعضی دیگر بر این باورند که مردان نیز باید بیشتر به پیراستگی خود اهمیت دهند و ابرو برداشتن یا مرتب کردن آن، نه تنها باعث آراستگی و نظم ظاهر آنها می شود، بلکه، موجب می شود سرحالتر و مرتب تر به نظر بیایند . دیگر افراد، به راحتی به سالن های زیبایی مراجعه می کنند و در این زمینه کوچکترین احساس خجالتی ندارند. مردان به این نتیجه رسیده اند که لازم است تمیز و آراسته به نظر بیایند، مخصوصا هنگامی که با افراد جوانتری که در محل کارشان شاداب تر به نظر می آیند رقابت می کنند. بیشتر مردان ابروهایشان را مرتب می کنند، چرا که اینکار آنها را سرحالتر نشان می دهد. ایده ی اپیلاسیون می تواند باعث ترس مردان شود، و در سالن های زیبایی خیلی کاربرد ندارد. پیدا کردن مکانی که فقط از موچین و بند استفاده می کنند، می تواند روش خوبی برای تشویق مردان به آراستگی بیشتر باشد.

پاکسازی منافذ عمیق پوست آقایان
بحث مراقبت از پوست صورت برای بسیاری از آقایان یک موضوع بی مورد و بی اهمیت است. اما مراقبت از پوست صورت برای آقایان چیزی بوده که در هر دوره ای انجام می گرفته است . از زمان فراعنه مصر تا زمان امپراطورهای روم متداول بوده که روزانه صورت را تمیز کنند. به غیر از محصولات بعد از اصلاح و نرم کننده لب، طیف وسیعی از محصولاتی که در دسترس هستند در طی این سالها تغییر پیدا کرده اند.

در سراسر جهان آقایان به اهمیت مراقبت از پوست پی برده اند. محصولات بسیاری برای مراقبت از پوست نیز وجود دارد. این محصولات فقط برای خانمها نیست. مراقبت از پوست برای آقایان شامل استفاده از نرم کننده ها بطور مرتب، پاکسازی روزانه و ماسک پاکسازی گاه به گاه می شود . پاک سازی پوست با محصولات و پاک کننده های نا مناسب و نا مرغوب مانند مواد صابونی و شامپو بدن و ، باعث ایجاد آسیب های پوستی می گردند. خشکی بیش از اندازه و از دست رفتن آب پوست، تغییر PH و اسیدیته پوست، کدر شدن رنگ طبیعی و از دست دادن شادابی واقعی پوست از عوارض استفاده از این پاک کننده هاست. استفاده از پاک کننده های مخصوص، موجب می گردد تا پوست عمیق تر تمیز شود و همراه با آن بسیاری از مواد مناسب به آن برسد. مثلا، اگر پوست چرب و پر جوش باشد، پاک کننده های مخصوصی وجود دارد که، هم خوب پاکسازی پوست را انجام می دهند، هم چربی پوست را متعادل کرده و بر روی جوش ها تاثیر مثبت می گذارند.

آیا ماسک یا اسکراب طبیعی وجود دارد که، بتواند منافذ عمیق پوست آقایان را تمیز و پاکسازی کند و در شفاف ساختن آن موثر باشد؟! پسران و آقایان جوانی که پوستشان دارای منافذ باز است، اکثر اوقات از این بابت شکایت دارند و دوست دارند پوستی شفاف و طبیعی و صاف داشته باشند که، این افراد و البته همه ی آقایان باید بدانند که، زیبایی و سلامتی پوست نیز جزئی از بهداشت فردی آنها به حساب می آید. آنها هم مثل خانم ها باید به فکر سلامتی پوست و موی خود باشند. پوست آقایان بسیار ضخیم تر از خانم هاست و مقدار بیشتری کلاژن دارد. از این رو سطح پوست آقایان معمولا چرب تر از خانم هاست و احتیاج به مراقبت دارد. بررسی ها نشان می دهند، شستشوی صورت با صابون باعث می شود تا پوست آقایان خشک و پیر به نظر برسد و چین و چروک در آن ها بیشتر شود، از این رو حتما باید آقایان صورتشان را با شوینده هایی با ph مناسب هر روز شستشو دهند.

کرم ضد آفتاب از دیگر مواردی است که آقایان حتما باید استفاده کنند. زیرا آفتاب به راحتی در پوست های ضخیم نفوذ کرده و به مرور باعث ایجاد لک و پیر شدن پوست می شود.

برای اینکه یک پسر یا آقا پوست شاداب و سالمی داشته باشد:

بهتر است هر روز از یک ضد آفتاب خوب و مناسب پوستش استفاده کند، و اگر بیشتر روزش را در محیط باز و زیر نور آفتاب سپری می کند، ضد آفتابش را چندین و چند بار تجدید کند. چون آقایان مثل خانمها زمان خاصی برای رسیدگی به پوست خود در نظر نمی گیرند، برای آنها هفته یا دو هفته ای یکبار استفاده از ماسک ها یا اسکراب ها جهت پاکسازی پوست توصیه می شود. برای شستشوی معمولی و روزانه بهتر است از صابونهای مخصوص پوست شان استفاده نمایند و درصورت داشتن پوستی نرمال و خوب، استفاده از صابونهای شیر بسیار مناسب است. بعد از اصلاح نیز از افترشیو مناسب استفاده کرده و پوستشان را با یک کرم مرطوب کننده ی مناسب، مرطوب نگه دارند.

گریم داماد آرایش نیست!
قدیم ترها پدران و پدربزرگ های مان کت و شلوار ساده ای می خریدند، و می نشستند پای سفره عقد و زندگی شان را با همان یک دست کت و شلوار و البته کلی مهر و محبت شروع می کردند. آن وقت ها حتی عروس ها در شب عروسی شان، نیاز به این همه خدمات پوستی و ماساژ و مراقبت های ویژه نداشتند، و الحق و الانصاف از جوان های امروزی خوشبخت تر هم بودند و زندگی شان تنش و درگیری کمتری داشت. قرار نیست چهره ی مردانه و شرقی آقا داماد عزیز در شب عروسی تغییری کند.

پس استفاده نابه جای برخی آرایشگاه ها از لوازم آرایش یا میکاپ داماد را، به پای گریم نگذارید. گریم متعادل سازی، تناسب، هماهنگی و در برخی اوقات تقارن چهره، با استفاده از ابزار و لوازم توسط فرد متخصص می باشد. این روزها آرایشگاه ها و سالن های آرایش مردانه ، همه نوع خدماتی به آقا دامادها ارائه می دهند. اصولاً سرویس یا خدماتی نیست که بخواهید و از این سالن ها دریافت نکنید.البته این امر موافقان ومخالفان خاص خود را هم دارد. این سالن های زیبایی برای ارائه خدمات پیشرفته و در جهت تکامل چهره مردان برنامه ریزی شده اند. حتماً، شما هم در بعضی عکس های عروسی دیده اید که عروس خانم کاملا آراسته و زیبا است، ولی داماد صورتش بر اثر عرق یا چرب بودن پوست برق می زند، یا زیر چشم هایش سیاه و پف کرده به نظر می آید و یا اگر صورتش را اصلاح کرده است، دو رنگ متفاوت به وجود آمده که ناشی از سبز رنگ بودن جای ریش است. شاید پس از دیدن چنین عکس های نا هماهنگی است، که برخی از آقایان خوش تیپ به این فکر افتاده اند که، در جشن ازدواج شان در آراستگی و زیبایی و خوش لباسی از عروس خانم عقب نمانند.

انجام کارهای پوستی داماد
انجام کارهای پوستی مقدماتی، برای داشتن چهره ای جوان و شاداب، انجام کارهای پوستی تکمیلی برای داشتن چهره ای آماده برای گریم طبیعی، برطرف کردن موهای زائد روی گونه در صورت نیاز، کات موها بر اساس فرم نهایی، طرح تکمیل موارد صورت و چهره، تست گریم برای رسیدن به موارد مهم گریم روز مراسم، فرم دهی موها برای رسیدن به فرم نهایی روز مراسم و خدمات فراوان دیگر. همه از اقدامات آرایشگاهای مردانه، برای دامادها می باشد. آرایش آقایان برای جشن ازدواج، به همان مفصلی آرایش بانوان نیست، بلکه کاملا بیرنگ است و عمدتا جنبه یکدست کردن رنگ های صورت آقایان را دارد؛ به خصوص نواحی اصلاح شده صورت و گودی و سیاهی زیرچشم با نواحی دیگر که در طی این مراحل، صورت یک دست و هم رنگ می شود.

آرایش و گریم داماد در جشن ازدواج:
آرایش داماد در جشن ازدواج به شکلی است که هیچ کس متوجه آن نمی شود. در واقع می توان گفت که یک نوع گریم است. به طور معمول، گریم صورت داماد به این دلیل انجام می شود که در آتلیه هنگام گرفتن عکس های جشن ازدواج، صورت او هماهنگ تر با صورت عروس به نظر بیاید، چون به هر حال، زیر نور فلاش دوربین های عکاسی تمام خطوط و لکه ها و دورنگی های صورت بیشتر به چشم می آیند و به این ترتیب صورت عروس و داماد یکدست خواهد بود. گریم داماد، همانطور که چهره مردانه او را حفظ می کند، باعث می شود که او در کنار عروسش زیبایی خاص خود را داشته باشد. نکته ای دیگر که، در آرایش و گریم آقایان در جشن ازدواج رعایت می شود، این است که مواد آرایشی که برای آقایان استفاده می شود، موادی براق و یا چرب نیست. این خبر خوبی برای آقایانی است که مخالف گریم صورتشان در جشن ازدواج هستند. موادی که برای گریم آقایان استفاده می شود، به هیچ وجه به چشم نمی آید و کسی متوجه تغییر صورت آقایان با لوازم و مواد آرایشی نخواهد شد. بیشتر محصولاتی که برای گریم آقایان ساخته می شود مرطوب کننده هستند تا چرب کننده.

جمع بندی :
بی شک نقش ابروها در زیبایی صورت غیر قابل انکار است. در همین راستا روش هایی وجود دارد که بر اساس آنها می توان به زیبایی ابروی آقایان کمک کرد. البته باید توجه داشت که این امر به معنای آرایش یا اصلاح ابرو نیست چرا که محصولاتی نظیر نرم کننده ها، محصولات بعد از اصلاح، امروزه به وفور مورد استفاده ی آقایان قرار می گیرند.

استفاده از محصولات نا مرغوب می تواند آسیب های جدی برای پوست به وجود بیاورد. به همین دلیل باید از شامپو ها، صابون ها و نرم کننده های مناسب با پوست استفاده کرد. آن دسته از آقایانی که پوست شان دارای منافذ باز است، بیشتر باید به مراقبت های پوستی حساس باشند و این کار را مخصوص خانم ها ندانند. استفاده از ماسک های مناسب و استفاده مداوم از ضد آفتاب ها، استفاده از صابون های شیر بسیار مناسب است. حتما باید بعد از اصلاح از افترشیو مناسب استفاده شود و پوست را با کرم های مرطوب کنده مرطوب نگه داشت.

اینکه در شب عروسی، بسیاری از آرایشگاه ها از لوازم آرایشی برای آقای داماد استفاده می کنند؛ به معنای گریم نیست. این کار صرفا به دلیل هماهنگ سازی و یک دست کردن پوست صورت و از بین بردن حالت خستگی و رد اصلاح صورت است. تا در عکس های عروسی زیباتر دیده شود و هماهنگی بیشتری با چهره ی آراسته ی عروس خانم داشته باشد. این آرایش به نحوی است که هیچ کس متوجه آن نخواهد شد اما در زیبایی داماد تاثیر بسزایی خواهد داشت. چرا که بیشتر مواد آرایشی استفاده شده مرطوب کننده هستند نه چرب کننده.


تلفن : 44200103 - 88323608 - 22546947
موبایل : 09123019243
سایت رسمی : www.damadbarber.com
تاریخ درج: 1399/02/17
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter Pinterest

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
 

امتیاز دهی به این مقاله

شما هم نظر دهید

امتیاز کاربران به مقاله قیمت جدید آرایشگاه داماد در شهر تهران از مجموع 0 امتیاز