استان: شهرستان: منطقه:
خدمات و تشریفات عروسی:

هزینه خدمات سالن پیرایش داماد

هزینه خدمات سالن پیرایش داماد
پیش از این، دامادها صبح روز جشن عروسی شان به آرایشگاه می رفتند و موهایشان را اصالح می کردند. ولی درچندین سال اخیر، آرایشگاه های مردانه با پیروی از متدهای گوناگون، خدمات گوناگونی را ارائه می دهند 

 نحوه پیدا کردن آرایشگاه مناسب
از تجربیات دیگران استفاده کنید و نظرات آنها را جویا شوید از طرف مقابلتان بپرسید چه کسی موهایش را کوتاه کرده و یکبار به آنجا مراجعه نمایید و کارهایشان را از نزدیک ببینید. بیشتر آرایشگاه ها در فضای مجازی پایگاه دارند. می توانید با مراجعه به این پایگاه ها، نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید. همچنین اتاق های گفتگو وجود دارد تا دامادهای عزیز بتوانند درمورد استایل دامادی با یکدیگر به بحث بپردازند.
حتما به مهارت آرایشگر توجه داشته باشید. اینکه بهداشت را رعایت می کند یا خیر، همگی مشخص کننده آن است که آرایشگر مناسبی است یا خیر. در صورتی که این موارد رعایت میشد، برای ادامه مراحل و رزرو نوبت با پیرایشگر صحبت نمایید . رفتار پرسنل بسیار مهم است. خوش رویی آنها امری مهم است. در صورتی که برخورد سالن دار مناسب نبود، آنگاه از انتخاب آن سالن صرف نظر نمایید. چرا که برخی از سالن داران به حداقل حقوق مشتری ارزش قائل هستند.
در صورتی که پس از مراجعه حضوری مهارت های پیرایشگر را مشاهده کردید، اینکه روپوش مرتب و تمیزی پوشیده است و تمیزی سرشورها، میزکار، سرویس بهداشتی مورد تاییدتان قرار گرفت آنگاه درمورد ادامه همکاری با سالن دار صحبت کنید. بسیاری از سالن ها درمورد برخورداری از مدارک بین المللی ادعا می کنند در حالی که فقط دوره فنی و حرفه ای را گذرانده اند. حتما مدارکی که روی دفتر مدیر سالن است را مشاهده نمایید. در صورتی که تبلیغات دروغ باشد، باید هزینه گزافی را بپردازید.
انجام کارهای پوستی داماد
انجام کارهای پوستی مقدماتی، برای داشتن چهره ای جوان و شاداب، انجام کارهای پوستی تکمیلی برای داشتن چهره ای آماده برای گریم طبیعی، برطرف کردن موهای زائد روی گونه در صورت نیاز، کات موها بر اساس فرم نهایی، طرح تکمیل موارد صورت و چهره، تست گریم برای رسیدن به موارد مهم گریم روز مراسم، فرم دهی موها برای رسیدن به فرم نهایی روز مراسم و خدمات فراوان دیگر. همه از اقدامات آرایشگاهای مردانه، برای دامادها می باشد. آرایش آقایان برای جشن ازدواج، به همان مفصلی آرایش بانوان نیست، بلکه کامال بیرنگ است و عمدتا جنبه یکدست کردن رنگ های صورت آقایان را دارد؛ به خصوص نواحی اصالح شده صورت و گودی و سیاهی زیرچشم با نواحی دیگر که در طی این مراحل، صورت یک دست و هم رنگ می شود.
هزینه خدمات سالن پیرایش داماد
در صورتی که پکیج کامل پیرایش داماد را انتخاب نمایید، به صرفه تر خواهد بود. اگر بخواهید خدمات را جداگانه انتخاب نمایید، قطعا هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت. با توجه به منطقه قرارگیری سالن و کالس کاری آن، هزینه ها با هم فرق می کند. گریم، ماساژ و آرایش مو برای مردان بی معنی است! بیشتر آقایان فکر می کنند منظور از آرایش و پیرایش استفاده از لوازم آرایشی است. آنان بر این عقیده اند که آرایش مخصوص خانم هاست. منظور از آرایش داماد، خط چشم کشیدن و قرمزکردن گونه ها نیست. برای نمونه در صورتی که فرد بینی پهنی دارد، دور چشم هایش چین و چروک دارد، همچنین فک استخوانی و جذابی دارد، اصالحاتی برای چین و چروک های دور چشم و پهن بودن بینی انجام می شود. در خدمات ماساژ و پاکسازی نیز، طراوت و نشاط پوستتان حفظ شده و در جسم و روحتان تسکین به وجود می آید.
سخن پایانی
ما در این مقاله سعی کردیم نکات مهمی که بایستی در انتخاب آرایشگاه مردانه رعایت نمایید را به شما دوستان عزیز و محترم ارائه دهیم تا همواره بتوانید بهترین ارایشگاه مردانه را برای خود انتخاب نمایید تا شما هم در کنار زیبایی عروس، به چشم بیایید. بنابراین، سعی کنید به نکاتی که در این بخش گفته شد،
توجه نمایید. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

تاریخ درج: 1399/03/08
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter Pinterest

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
 

امتیاز دهی به این مقاله

شما هم نظر دهید

امتیاز کاربران به مقاله هزینه خدمات سالن پیرایش داماد از مجموع 0 امتیاز