انجمن آداب و رسوم

• مدیریت (( بدون عروسی وارد زندگی مشترک بشیم )) چقدر براتون مهمه که یه عروسی‌ آن چنانی داشته باشین؟ و آیا حاضرید بدون مراسم عروسی‌، بعد از جشن عقد زندگی‌ مشترکتون رو شروع کنید؟ لطفا دلایلش رو هم بگید
    • الهه ارژنگ

نه اصلا حاضر نیستم بدون عروسی زندگیمو شروع کنم . مهمترین شب زندگی هر کسیه ..

• سمین طهماسبی

من قبل عروسیم پیشنهاد دادم که اصلا عروسی نگیریم. واقعا واسم مهم نبود.اما خانواده همسرم گفتن نه ، باید عروسی بگیریم و واقعا لذت برم بهترین روز زندگیم بود

• حدیث رافخانی

من 100% با عروسی موافقم و قبول نمیکنم که بی عروسی برم سر زندگی . این یکی از فانتزی های ذهنی اکثر دختر خانمهاست

• عسل امینی

بعضی وقت ها آدم ها تو یه مرحله از زندگی قرار میگیرن که مجبور میشن خواسته های کوچیک و بزرگشونو برای داشتن آرامش و زندگی بهتر کنار بزارن منم از همون دختری بودم که همیشه میگفتم دلم یه عروسی آنچنانی می خواد ولی حالا بدونه حتی جشنه کوچکی داریم کنار هم دیگه زندگی میکنیم از زندگیم هم راضی هستم البته گاهی که عکسای عروسی رو میبینم داغه دلم تازه میشه ولی خوب وقتی یه نفر رو دوست داشته باشی میتونی از همه چیزیت بگذری !

• نگین آقا بزرگی

من واقعا موافق با مراسم عروسی نیستم و حاظرم به جای دور ریختن یک شب یک مسافرت عالی برم.

• میترا آذرمهر

با عروسی مخالفم . همون جشن عقد کفایت میکنه

ارسال پاسخ
  • مدیریت برای نوعروس عیدی چی میبرند؟برای داماد هم هدیه ای باید خرید...!
    • مهدیه مرادی

هرشهری رسم وروسومات خودشو داره... ولی ما رسم داریم که برای عروس آجیل وشیرینی ومیوه ماهی قرمزوهفت سین وبا یه تیکه طلا میبریم. برای دامادهم وقتی خونه عروس میاد برای عید دیدنی،لباس یااینکه طلا و سکه عیدی میدیم

• هما شیرخانی

هرکس هرچقدر داشته باشه کادو میده و بقول قدیمیا شهری ورسمی...
      ولی معمولا برای آقا داماد لباس میگیرن و وقتی برای عید دیدنی خونه همسرش اومد بهشون کادوش رو میدن،بعضی ها هم رسم دارن کادوها رو میبرن خونه آقا داماد و برای عید دیدنی بهش سکه میدن...
      برای عروس خانم ها هم لباس ویه تیکه طلا و بعضی ها هم هفت سین و... رو به عنوان عیدی میبرن..

ارسال پاسخ

فرم ارسال سوالات

نام و نام خانوادگی:
آدرس پست الکترونیک:
اطلاعات تماس:
عنوان:
گروه:
سوال:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:

ارسال سوال
  • جدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها