استان: شهرستان: منطقه:
خدمات و تشریفات عروسی:

نرخ مصوب اجاره ماشین‌ های عروسی پژو، پراید

نرخ مصوب اجاره ماشین‌ های عروسی پژو، پراید
اجاره ماشین‌ های عروسی مثل پراید ، پژو 206 و پرشیا هزینه ها ساعتی زیر 10 هزار تومان است و برای ماشین‌ های جدید عروسی مثل بنز ، بی ام و و ...که حالت تشریفاتی دارند نرخی مصوب نشده و میزان کرایه توافقی است.برای ماشین‌ های کلاسیک ، آنتیک و عتیقه قدیمی معمولا نرخ‌ ها توافقی است و رقمی به عنوان کرایه به صورت توافقی تعیین می‌ شود.

به گزارش دوشیزه  به نقل از تجارت پرس، رییس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران گفت: نرخ مصوب اجاره ماشین‌ های عروسی معمولی مثل پژو، پراید و انواع آن برای ساعت اول 7700 تومان و برای ساعت‌های بعد 6000 تومان محاسبه می‌ شود.

 سید حسن هاشمی تیرآبادی اظهار کرد: اجاره ماشین‌ های عروسی، نرخ‌ های متفاوتی دارد و برای ماشین‌ هایی که حالت تشریفاتی دارند نرخی مصوب نشده و میزان کرایه توافقی است.
وی با بیان اینکه به طور کلی نرخ‌ ها در این صنف متفاوت هستند، گفت: به عنوان مثال برخی از موسسات برای اشخاصی که نیازمند هستند بعضا رایگان یا با کرایه بسیار پایین ماشین را اجاره می‌ دهند.
رییس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران بیان کرد: برای ماشین‌ های عتیقه قدیمی معمولا نرخ‌ ها توافقی است و رقمی به عنوان کرایه به صورت توافقی تعیین می‌ شود.
هاشمی اظهار کرد: نکته مهم این است که نرخ‌ها معمولا برای مسافت تا 50 کیلومتر از تهران در نظر گرفته می‌ شود و برای مسافت بیش از 50 کیلومتر، تعرفه متفاوت است؛ به عنوان مثال ماشینی که برای جاده چالوس یا شهرهای دیگر اجاره می‌ شود تعرفه دیگری دارد.
به گفته وی جدیدا از پیکان‌ های قدیمی و مدل پایین برای ماشین عروس استفاده می‌ شود البته سقف پیکان را برمی‌دارند و تزئینات زیبایی روی آن انجام و به عنوان ماشین‌ عروس اجاره می‌ دهند.تاریخ درج: 1396/05/31
به اشتراک بگذارید: Google اشتراک در فیس بوک twitter Pinterest

نظرات کاربران

فرم ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید: